Kõik, mis on kokku pandud, laguneb varem või hiljem laiali.  

Ilm täna: Pilvisus pilvisus kõikjal tiheneb ja vihmasadu laieneb Edela-Eestist edasi üle maa, on äikeseoht ja kohati võivad sajuhood tugevad olla. Kagu- ja idatuul tugevneb 5-9, puhanguti 14 m/s, äikese ajal võib olla tugevamaid puhanguid, õhtul tuul nõrgeneb ja pöördub lõunakaarde. Õhutemperatuur on 17..22, meretuulega rannikul kuni 13°C.

Ilm homme: Öösel: Ida-Eestis on valdavalt pilves ilm ja laialdaselt on vihmahooge, mis võivad olla paiguti tugevad, võimalik on ka äike. Lääne-Eestis pilves üksikute selgimistega ilm. Saju võimalus on väiksem, kuid mitmel pool esineb udu. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2-8, Ida-Eestis puhanguti kuni 12 m/s, äikese ajal on tugevamate tuuleiilide oht. Õhutemperatuur on 6..12, Ida-Eestis kuni 14°C. Päeval: Lääne-Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Rannikul püsib paiguti udu. Ida pool on pilves üksikute selgimistega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma, kohati võivad sajuhood tugevad olla, võimalik on ka äike. Puhub loode- ja läänetuul 3-9, puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 12..17, Ida-Eestis võib tõusta 20°C ümbrusse, rannikul paiguti kuni 10°C.

Ilm merel: Öösel: Ilmaprognoos Läänemere kohta 24 tunniks 19:00 UTC 17.05 kuni 19:00 UTC 18.05.2021. Sünoptiline ülevaade: Läänemere kohal on nõrk kõrgrõhuväli, samal ajal ulatub üle Soome lahe madalrõhuvöönd. Hoiatusi ei ole. Läänemere põhjaosa: öösel muutliku suunaga, päeval enamasti läänekaare tuul 2-7 m/s. Olulise sajuta. Öösel ja päeval paiguti udu. Nähtavus mõõdukas, udus halb. Soome laht: öö hakul muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, pärast keskööd pöördub põhjakaarde ja tugevneb 3-9, idavetes põhja- ja kirdetuul puhanguti kuni 14 m/s, äikese ajal pole välistatud ka veidi enam, päeval läänekaare tuul 3-8, puhanguti kuni 12 m/s. Mitmel pool sajab vihma, kohati võib olla äikest. Öösel ja päeval paiguti udu. Nähtavus mõõdukas, udus halb. Liivi lahe põhjaosa, Väinameri: öö hakul põhja- ja loodetuul 2-6 m/s, pärast keskööd tugevneb pisut 3-9 m/s, päeval valdavalt loodetuul puhanguti kuni 12 m/s. Öö olulise sajuta, päeval hoovihm võimalik Liivi lahel. Öösel ja päeval paiguti udu. Nähtavus mõõdukas, udus halb. Päeval:

Hoiatused: Peipsi järv: 18.05 öösel tugevneb põhja- ja loodetuul 8, puhanguti kuni 12 m/s, on äikese ja tugevamate tuulepuhangute oht.

Peipsi järv: 18.05 öösel tugevneb põhja- ja loodetuul 8, puhanguti kuni 12 m/s, on äikese ja tugevamate tuulepuhangute oht.

Ida-Viru maakond: äikeseoht, tugev vihm

Jõgeva maakond: äikeseoht, tugev vihm

Lääne-Viru maakond: äikeseoht, tugev vihm

Põlva maakond: äikeseoht, tugev vihm

Tartu maakond: äikeseoht, tugev vihm

Võru maakond: äikeseoht, tugev vihm

Ida-Viru maakond: äikeseoht, tugev vihm

Jõgeva maakond: äikeseoht, tugev vihm

Lääne-Viru maakond: äikeseoht, tugev vihm

Põlva maakond: äikeseoht, tugev vihm

Tartu maakond: äikeseoht, tugev vihm

Võru maakond: äikeseoht, tugev vihm

http://www.ilm.ee